Lokalita Zvole u Prahy, okr. Praha - západ, 7 km jižně od Prahy  
Typ 2 + kk (63m2) + stání pro auto (13 m2) + zahrádka  127 m2  
Sítě elektřina, kanalizace, vodovod.  
Popis

Jedná se o velmi pěkný byt 2+kk s výměrou 63 m2 v osobním vlastnictví v nízkém cihlovém bytovém domě v klidné části obce Zvole. Velkým bonusem tohoto bytu je vlastní zahrádka o velikosti 127 m2, jejíž plocha osázená několika okrasnými keři naprosto dostačuje k relaxaci, kterou umocňuje zelený plot z thůjí zajišťující naprosté soukromí. K bytu náleží i vlastní parkovací stání o výměře 13 m2, které je situováno vedle domu na uzamykatelném oploceném parkovišti. K dispozici je také společná kolárna. Byt je orientován na východní a jižní stranu, což činí byt velmi světlým.

Do bytu lze vstoupit jednak z chodby domu, kdy přes předsíň (8,5 m2) s velkou vestavěnou skříní projdete kolem samostatného  WC (2 m2) a koupelny s vanou (5,3 m2) do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (33 m2), odkud můžeme pokračovat do ložnice (14,5 m2), nebo velkými prosklenými dveřmi vstoupit na vlastní předzahrádku, kterou lze přes branku použít i jako přímý soukromý vstup do bytu.

V místnostech jsou plovoucí podlahy, v koupelně a WC dlažba. Kuchyňská linka, která je součástí ceny bytu, je vybavena horkovzdušnou troubou, sklokeramickou varnou deskou a digestoří.V obývací části je na míru vyrobené dřevěné patro na spaní (příp. může sloužit jako úložný prostor).Byt je vytápěn vlastním elektrokotlem, ohřev vody zajišťuje bojler.

Bytový dům z roku 2006 je velmi dobře udržován, je zateplen, má novou střechu. Je obklopen  vilovou zástavbou, 50 m od domu je zastávka autobusu 333, který jede přímo na metro C Kačerov.

Obec Zvole je vzdálena 7 km od jižního okraje Prahy a je velmi dobře dostupná autem, MHD i vlakem z obce Vrané n.Vltavou a její velkou předností oproti okolním obcím je veškerá občanská vybavenost – ZŠ, MŠ, lékaři, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, knihovna, sportovní a rehabilitační centrum, polyfunkční dům, kde se pořádá spoustu kulturních akcí. V okolí Zvole se nachází mnoho cyklotras a turisticých tras, přírodní rezervace a naučná stezka Zvolská homole. Všude kolem lesy, krásná příroda, rybníky. 

Energetická náročnost - PENB ještě nebyl zpracován, musíme deklarovat prozatím jako klasifikační třídu G.

 
Doprava autobusy na metro Kačerov, případně vlak jedoucí do centra Prahy z 2 km vzdáleného Vraného n. Vltavou, kam jede autobus  
Foto  
Cena

4.890.000,-Kč 

 
Stav PRODÁNO!  
  Poptat