Lokalita Praha 8 - Vlachovka (mezi čtvrtěmi Troja, Kobylisy a Libeň)  
Typ 5 + 2 kk, 151 m2  
Sítě elektřina, kanalizace, vodovod, plyn.  
Popis

Realitní kancelář Anna-reality si vám dovoluje nabídnout luxusní, zcela atypický mezonetový byt v Praze, v ulici Na Vlachovce.

Byt je umístěn v nízkém zděném bytovém domě v posledním 3. a 4. podlaží, což skýtá nejen klidné bydlení v centru Prahy, ale také nádherný výhled na město. V rámci zdařilé rekonstrukce a půdní vestaby byl byt opatřen velice kvalitními materiály ať už se to týká masivního dřeva, ušlechtilých kovů, přírodního kamene, nebo velkoformátové dlažby.

V bytě jsou atypické nejen prostory, ale i dekorace na zakázku např. kolem oken, baru, apod., vše ve stylu, který bude lahodit vinařskému oku, ale nejen jemu. Při vstupu do bytu vás přivítá prostorná hala 45 m2 s půlkruhovým barem a sezením v kožených sedačkách. Příslušenství tohoto patra tvoří samozřejmě koupelna, WC a kuchyňský kout.

Do otevřeného stropního prostoru se točí  nerezové schodiště, které vás zavede do druhého patra bytu, které je též vybaveno netradičními a luxusními prvky – například sprchovým koutem uprostřed jednoho z velkých pokojů, z jehož měděných trysek stéká voda do vaničky z ušlechtilého přírodního kamene. Vzrušení a zároveň pohodu tohoto atypicky řešeného bytu umocňuje krb a taktéž menší zimní zahrada s posezením a výhledem na město Prahu.

Nádherný atypický byt 5 + 2 kk v širším centru Prahy o celkové výměře 151 m2 doporučuji pro jeho neopakovatelnou atmosféru a také pro skvělé umístění v blízkosti metra C – Kobylisy a tramvajové zastávky a s výhledem na lesopark Bílá Skála. Vybavení bytu zůstane z větší části součástí bytu.

Doporučuji prohlídku.  

Energetická náročnost - PENB ještě nebyl zpracován, musíme deklarovat prozatím jako klasifikační třídu G.

 
Doprava   - veškeré možnosti dopravy v místě  
Foto  
Cena

9.900.000,-Kč 

 
Stav NOVINKA !  
  Poptat