Lokalita Praha 10 - Strašnice, Pod Altánem
Typ 96 m2 ve dvou přízemních prostorech, které lze oddělit
Sítě veškeré sítě - elektřina, voda, kanalizace, plyn (ústřední plyn. topení)
Popis

www.anna-reality.cz nabízí:

Obchodní prostory zavedené a prosperující firmy (Barvy - laky, autolaky, fasádní barvy) na křižovatce ulic Průběžná a Pod Altánem v Praze - Strašnicích z důvodu odchodu majitele do důchodu. Jedná se vlastně o dva prostory, kdy v jednom, který má vlastní vstup přímo zvenčí má výměru 25 m2 a druhý je přístupný přes chodbu domu a má 71 m2 - zde se nacházejí sklady, kancelář, kuchyňka, šatna, atd. Oba prostory mají své sociální zázemí, takže pokud by se prorazil vchod do většího prostoru z ulice (tak, jako to bylo povoleno ve vedlejším domě), mohly by oba obchody fungovat zcela samostatně.

Cena za obchodní prostory zahrnuje i technologii, v současnosti zde využívanou - míchací zařízení, hydraulickou plničku, elektrickou váhu napojenou na 2 počítače, atd. a také stávající zásoby v hodnotě cca 200 tisíc Kč.

Dále je součástí prodeje i podíl na pozemku před domem, tudíž jsou zde rezervována parkovací místa pro zákazníky.

Dům byl rekonstruován před 5 lety za 26 mil., takže vše je v perfektním stavu. Do fondu oprav se měsíčně platí částka 5.500,-Kč celkem za oba prostory.

Jedná se o výhodné strategicky položené místo se zavedeným sortimentem, který není nikde jinde v okolí.

Energetická náročnost - klasifikační třída G (tuto třídu nám ukládá napsat zákon v případě, že není dosud zpracován energ. posudek, ve skutečnosti bude zcela určitě lepší třída)

Doprava Metro Strašnická (2 min.), tramvajová zastávka (1 min.)
Foto
Cena

5.900.000,-Kč včetně technologického zařízení a zásob !!!

Stav NOVINKA
  Poptat