Lokalita Okrouhlo, okres Praha - západ, (11 km jižním směrem od Prahy, 8 km od Jesenice)
Typ samostatný RD na pozemku o velikosti 1681 m2 s prostory pro podnikání a bydlení s podlahovou plochou 1200 m2
Sítě elektřina 220/380V (příkon 80A), vodovod, kanalizace, internet, telefon
Popis

www.anna-reality.cz nabízí:

Dům – budova o 3 podlažích s celkovou užitnou plochou 1200 m2 je využitelná v mnoha směrech – pro podnikání a to dle územního plánu: občanské vybavení, nájemní ubytování, výroba, zemědělská a živočišná výroba, garáže a samozřejmě bydlení. Dosud zde od roku 2000, kdy byla novostavba zkolaudována, prosperovala rodinná firma zabývající se výrobou nábytku a dále truhlárna pro stavební výrobu. Nyní jsou majitelé již v důchodovém věku a rodina nechce v této činnosti dále pokračovat.

Budova má veškeré předpoklady pro dobře fungující živnost, včetně možnosti bydlení, neboť byla velmi pečlivě a s rozmyslem stavěna – disponuje 2 nákladními výtahy, z nichž jeden je obslužný přímo z rampy nacházející se na prostorném dvoře přístupném po asfaltové komunikaci. Toto podlaží obsahuje plochu (sklad) 147 m2 (výška stropu 2,6 m) a kotelnu, kde jsou umístěny 2 kotle – první ústřední kotel na dřevo zn. Verner, typ Pyrotherm s výkonem 45 kW, druhý elektrokotel Ekos EKP 333 s výkonem 24 kW.

V dalším podlaží jsou tyto prostory – 308 m2 s výškou stropu 3,3 m a 114 m2 s výškou stropu 5 – 8 m a také zázemí – šatna, kuchyň s jídelnou, koupelna se sprchou a WC.

Ve 3. podlaží, které je přístupné buď vnitřním nákladním výtahem, nebo dvěmi schodišti se nachází prostory s plochou 260 m2 s výškou 1,4 – 2,8 m, navazuje sociální zázemí a pokoje, proto jsou tyto prostory vhodné i k bydlení.

Na tuto hlavní budovu navazuje budova vedlejší, která má 2 podlaží a dosud sloužila jako nevytápěný sklad. V prvním podlaží jsou skladové prostory s celkovou výměrou 131 m2 (výška stropu 3,3 m), dále se zde nachází sušárna dřeva. Druhé podlaží je propojené s hlavní budovou a disponuje také nákladním výtahem a schodištěm. Výměra tohoto podlaží je 131 m2 s výškou stropu 1,1 – 2,8 m.

Stavba má aktuální a platné veškeré revize, PENB i protipožární opatření. Je stavěna z cihel, má železobetonové stropy, zateplený dřevěný krov, plastová okna s izolačními dvojskly.

Hlavní budova je v současné době vybavena ještě strojním zařízením pro truhlářskou výrobu (sušička, pila, hoblovka, protahovačka, fréza, dlabačka, brusky, vrtačky, odsávání, kompresor – přesný seznam na vyžádání) s tím, že cena je stanovena včetně tohoto vybavení. Pokud by nový majitel požadoval vyklizení těchto strojů, cena by se snížila cca o 1 mil. Korun.
Doprava Bus č. 331 na metro Kačerov
Foto
Cena

16.800.000,-Kč včetně strojního vybavení a zařízení

Stav NOVINKA
  Poptat