Začnu asi trochu netradičně.

Je divná doba. A tím nemyslím jen celosvětovou situaci, která se více či méně dotýká nás všech. Myslím tím především vztahy mezi lidmi, mezi námi, jednotlivci. Nebudu vás proto unavovat tím, že se zabývám realitní činností již 15 let s veškerým servisem včetně právnického apod. – to jsou skutečnosti zcela jasné a obdobné ve všech realitkách.

Divnou dobou myslím tuBlanka Palečková skutečnost, že se lidé díky stále se zvedajícímu počtu nepoctivců bojí cokoliv udělat – vložit peníze do banky, otevřít dveře údajnému pojišťovákovi, vzít do auta stopaře, poslat dítě na letní tábor, podepsat jakoukoliv smlouvu, svěřit prodej nemovitosti realitce. Se vším souhlasím, i s tou možností nepoctivé realitní kanceláře, protože jsem se některými ve své praxi samozřejmě také setkala. Jelikož tato práce je ta, která mne nejenom baví, ale hlavně živí, zavedla jsem postupem času netradiční bezesmluvní vztah vůči prodávajícím – rozhodně nikoho nenutím narozdíl od jiných kanceláří do jakýchkoli smluv, které by je k něčemu zavazovaly. Prodávající je tedy v klidu, že nemůže o nic přijít, nic prodělat a pro mě je potom odměnou to, že i když si je mnou přivedený zájemce vyhledá a chce uskutečnit koupi tzv. „bez provize“, prodávající se na mne stejně obrátí a práci mě nechají za ústně dohodnutých podmínek dokončit. Mockrát mne  potěšilo, že potom moji realitní kancelář doporučují svým známým, zkrátka už jen proto, že byli velmi spokojeni s poctivým, precizním a zároveň lidským přístupem.

Moje realitní kancelář, která se specializuje na Prahu-západ a Prahu-východ jižním směrem od Prahy (zkráceně Praha-jih) sídlí přímo v této lokalitě, v obci Březová – Oleško v rodinném domě, ve kterém zároveň i bydlím. I to je vlastně zárukou pro ty „nevěřící“, že si nemohu dovolit vůči svým současným, či budoucím sousedům žádnou nepoctivě odvedenou práci.

Z tohoto místa opravdu děkuji všem těm, kteří mi svou důvěru již dali.

Blanka Palečková