Lokalita Oleško - Březová, část Oleško, okr. Praha - západ
Typ Stavební pozemek pro RD
Výměra 794 m2
Sítě Elektřina na hranici pozemku, studna cca 8 m hluboká
Popis

Jedná se o stavební pozemek v klidném místě v neprůjezdné obci Březová - Oleško u Zvole. Pozemek je obdélníkového tvaru (cca 35 x 25 m), delší stranou přiléhající k příjezdové obecní komunikaci, která je ze severní strany. Pozemek je mírně svažitý k jihu s výhledem do kraje, který se otevře po dokončení vymýcení vegetace na pozemku. Nachází se 500 m od autobusové zastávky autobusu č. 333 jedoucího na metro C - Kačerov, nebo lze v Březové přesednout na autobus č. 445, který vás doveze za 7 minut k vlaku do Vraného nad Vltavou. Elektřina je přivedena na hranici pozemku a voda je z vlastní studny (kopaná 8m hluboká, 1m široká - dle souseda, který bude stavět RD a který dělal hydrogeolog. průzkum je zde vody dostatek). Cena již zohledňuje budoucí ustoupení pozemku cca 48 m2 na rozšíření obecní cesty, které bude dle nového územ.plánu vyžadováno na podzim 2017, v současné době je třeba jen vytvořit tzv. záliv na vjezd (cca 15 m2).
Na pozemku stojí zděná chata z roku 1940, která je buď k rekonstrukci, nebo by ji bylo možné díky tomu, že je situována zcela na boční hranici pozemku využít jako zázemí k nové stavbě RD.
Doporučuji pro klidné bydlení v lůně přírody pozemek v obci, která je velmi žádaná díky blízké dostupnosti Prahy (7 km) a Dolních Břežan (5 km), kde se nachází největší laserové centrum v Evropské unii.

Doprava Autobus PID č. 333 na st. metra Kačerov a č. 445 na vlak do Vraného nad Vltavou
Foto
Cena
1,79 mil. !!!
Stav PRODÁNO
  Poptat