Lokalita Tehov - Lada, 1,5 km od Říčan u Prahy, okr. Praha-východ, 8 km od Prahy
Typ 4 + kk s velkým polosuterénem, garáží a krytým stáním pro auto
Sítě elektřina 220/380V, voda z vlastní studny, žumpa
Popis

Jedná se o velmi pěkný, zateplený RD 4 + kk s obytnou plochou 212 m2 + 106 m2 světlého polosuterénu s okny a topením + 28 m2 velká garáž + kryté stání na auto, tj. cca 330 m2 užitné plochy. V 1. nadzemním podlaží je chodba s centrálním dřevěným schodištěm, která nás zavede do obývacího pokoje, který je přes s jídelnu propojen s kuchyní (25 m2), vybavenou kuchyňskou linkou včetně elektrospotřebičů - zcela nová lednice s mrazákem, trouba s varnou deskou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba. Obývací pokoj je zařízen zcela novou sedací soupravou, která je rozkládací a má úložný prostor. K dispozici je velká televize a připojení k internetu. V tomto podlaží se dále nachází 1 další pokoj (10 m2) a koupelna (7 m2), jenž je vybavená umyvadlem, sprchovým koutem a novou skříňkou. WC je samostatné. Ve 2. nadzemním podlaží se nachází 1 velký pokoj (34 m2), který je částečně přepažený a lze ho tedy využít pro velmi prostorné bydlení min. 2 dětí, dále ložnice (10 m2) vybavená veškerým nábytkem a koupelna s vanou a WC (7 m2). Pod celým domem je čistý světlý polosuterén s 5 místnostmi o celkové ploše 106 m2. Tento je možno proto využít i k nerušící výrobě, nebo skladování.

Na dům navazuje veliká garáž 28 m2, kde zaparkuje velké auto a ještě zbyde prostor pro dílnu a zároveň je před garáží kryté stání pro další auto.

Dále objekt disponuje velkou terasou (22 m2) směrem do zahrady s výměrou 425 m2, která nemá žádné přímé sousedy. Pod zahradou je pěkné hřiště pro děti, i na volejbal a tenis. Hned za ním je les, kde najdete cyklostezku "Krajem Josefa Lady", jenž navazuje na několik dalších stezek.

Dům má přípojku elektřiny 220/380V, rozvod vody z vlastní studny a velkou žumpu. Vytápění je řešeno ekologicky elektřinou (přímotopy s levnou sazbou).

Zastávka autobusu je 1 minutu pěšky od domu, který jede na vlakovou zastávku do 1,5 km vzdálených Říčan, které jsou zcela občansky vybaveny - školy, školky, zdravotní střediska, obchody, atd. (vše na trase). Do lesa je to opravdu kousek, stejně tak k místnímu rybníku Lada (2 minuty chůze).

Velmi pěkná nabídka v dosahu Prahy, Říčan a zároveň přírody.

Energetická náročnost - klasifikační třída G

Doprava autobus PID do Říčan na vlak
Foto
Cena 22.000,-/měsíčně + poplatky za elektřinu a vývoz žumpy, voda je zdarma z vlastní studny (pitná). Pronajímatel žádá s 1. nájemným vratnou kauci ve výši 30.000,-Kč + provize ve výši 1 nájmu pro RK)
Stav PRONAJATO
  Poptat