Lokalita Praha 4 - Pankrác, ul. Spolupráce 10, 4. patro ze 7. s výtahem
Typ 1 + kk o výměře 27 m2 a malý sklípek
Sítě veškeré sítě
Popis

Jedná se o velmi pěkný a útulný byt, který se nachází v klidné lokalitě čtvrti Pankrác v blízkosti parku Jezerka a zároveň v blízkosti metra C - Pankrác (cca 7 minut pěšky). Byt je umístěn ve 4. patře z celkově 7 pater a disponuje malým výtahem.

Byt je zcela vybaven - kuchyňská linka s ledničkou, pračka – vše nové, sporák, mikrovlnná trouba, chybí pouze televize a i tu by bylo možno po domluvě dodat. Pokoj a předsíň má plovoucí podlahu.

Nově zbudovaná koupelna je obložena keramickými obklady a dlaždou, má sprchový kout, WC a umyvadlo. V předsíni je vedle koupelny ještě jedna malá místnost, kde je umístěna samostatně pračka. K dispozici je k bytu i vlastní sklípek.

V předsíni je velká skříň, botník a zrcadlo. Byt je světlý, slunný s JV orientací a výhledem do prostoru se zelení. Dům má i vlastní okrasnou a udržovanou zahrádku.

Jedná se o nabídku bytu, který je velmi dobře dostupný do centra Prahy, v klidné a pěkné lokalitě. Upřednostňuje se dlouhodobý pronájem pro max. 2 osoby, nekuřáci, malé zvířátko nevadí.

Energetická náročnost - klasifikační třída G

Doprava metro, autobusy, tramvaje
Foto
Cena

8.500,- Kč/měs. + 3.000,-Kč poplatky včetně vlastní spotřeby energií 11.500,-Kč/1 osobu. případně 12.000,-/měsíčně pro 2 osoby. Pronajímatel žádá s 1. nájemným vratnou kauci ve výši 10.000,- + provize ve výši 10.000,- pro RK,

Stav PRONAJATO
  Poptat