Lokalita Praha 2 - Vinohrady, Náměstí Jiřího z Lobkovic č. 2234/5, 6. patro ze 6. bez výtahu.
Typ 2 + kk, 57,2 m2
Sítě veškeré sítě
Popis Jedná se o velmi pěkný byt 2 + kk (57,2 m2) v cihlovém domě v 6. patře, který je vzdálen pěšky 5 minut od stanice metra Flora, nebo 9 minut pěšky od stanice metra Želivského a 1 minutu pěšky na tramvajovou zastávku 6ti linek.
Byt je téměř celý vybaven  - kuchyňská linka s ledničkou a mrazákem, sporákem s pečící troubou a sklokeramickou deskou, stůl se 4 židlemi a rozkládací pohovkou. V koupelně je prostorná rohová vana se zástěnou na sprchování a pračka. V chodbě a v ložnici jsou velké úložné skříně. Chybí pouze televize.  V pokojích a v předsíni jsou plovoucí podlahy.
Nově zbudovaná koupelna je obložena keramickými obklady a dlažbou, disponuje novým kotlem. Byt je klidný, světlý, slunný s orientací na západ.
Pokud vám tedy nevadí si vystoupat do 6. patra pěšky, neboť dům nemá výtah, budete odměněni klidem a výhledem do prostorného světlého dvora se vzrostlými zelenými stromy.
Jedná se o nabídku bytu, který je v centru Prahy a zároveň v klidné a pěkné lokalitě. V blízkosti veškerá občanská vybavenost včetně polikliniky, škol, MŠ, sportovního vyžití apod. Upřednostňuje se dlouhodobý pronájem pro nekuřáky. Malé zvířátko nevadí. Cizinci pouze pokud se domluví česky. Poplatky 4.793,-/pro 2 osoby, nebo 4.395,-/1 osobu + vlastní spotřeba elektřiny a plynu (převádí se na nájemce). Volné od 20.1.2019

Energetická náročnost - klasifikační třída G

Doprava metro Flora, Želivského, tramvaje
Foto
Cena

14000,- Kč/měs. + 4793,-Kč poplatky za 2 osoby + vlastní spotřeba elektřiny a plynu (cca 1500,-Kč, převádí se na nájemce). Pronajímatel žádá s 1. nájemným vratnou kauci ve výši 14000,- + provize ve výši 14000,- pro RK

Stav PRONAJATO
  Poptat