Lokalita Březová, Praha - západ, 9 km jižně od Prahy
Typ 3 + kk, 110 m2
Sítě elektřina, voda, jímka
Popis

Jedná se o samostatný byt v 1. patře rodinného domu v obci Březová - Oleško, 9 km jižně od Prahy. Byt má svůj samostatný vchod vlastním schodištěm. Chodbou se následně dostaneme do prvního pokoje, pak další chodbou do druhého pokoje, dále koupelny, která je vybavena polozapuštěnou rohovou vanou, umyvadlem a pračkou. Následuje kuchyň, která přechází do obývacího pokoje a samostatná spíž. Bytová jednotka je vybavena kuchyňskou linkou se spotřebiči - lednicí s mrazákem, myčkou, sklokeramickou deskou a mikrovlnnou troubou. Kuchyňská linka je zakončena barovým pultem. Dále je byt vybaven několika úložnými prostory. Podlahy jsou z části vyhřívané formou elektrických topných spirál (v koupelně, chodbě a kuchyni) a jsou pokryté dlažbou, koberci, nebo plovoucím laminem. Dům je zateplen a má plastová okna. Z oken domu, který je situován ve slepé, klidné ulici, je výhled na pasoucí se koně. Na zastávku autobusu je to pěšky 2 minuty.

Majitel, který bydlí v přízemí je velmi vstřícný, je možno se domluvit i na užívání zahrady, kterou se chystá upravit, stejně tak jako i několik drobností v pronajímaném bytě. Poplatky jsou nízké - elektřina 1000,-Kč (zúčtovatelná) a 1500,-Kč za vodu, odpadní voda, topení (pevné poplatky). Majitel topí sám dřevem v kotli na tuhá paliva, který je umístěn v suterénu a je třeba občas ho vystřídat, pokud bude v práci.

Energetická náročnost - klasifikační třída G

Doprava autobus č. 333 na metro Kačerov, č. 445 na vlak do Vraného
Foto
Cena

15000,- Kč/měs. + 2500,-Kč poplatky za 2 osoby. Pronajímatel žádá s 1. nájemným vratnou kauci ve výši 15000,- + provize ve výši 15000,- pro RK,

Stav PRONAJATO
  Poptat