Lokalita Zvole u Prahy, část Černíky, 8 km jižně od Prahy
Typ 1. patro RD - 2 pokoje s koupelnou, WC a halou (90 m2), nebo samostatně pokoje (30 m2 a 28 m2)
Sítě elektřina, voda, jímka
Popis

Nabízíme spolubydlení v krásném rodinném domě v dobré dostupnosti Prahy, kdy je k výhradnímu užívání určeno celé první patro RD, kde jsou k dispozici 2 pokoje včetně koupelny, WC a prostorné haly. Větší pokoj má výměru 30 m2, nyní užíván jako ložnice se šatnou, menší pokoj s výměrou 28 m2 je nyní užíván jako dětský  pokoj, oba pokoje lze užívat včetně zařízení a WIFI.

Ve společném užívání s velmi vstřícnou a milou majitelkou domu by byla kuchyň v přízemí domu, pračka a sušička. Lze se domluvit i na pronájmu garáže (za příplatek). V ceně pronájmu je k dispozici krásná, velká zahrada, která sousedí s lesem. Ideální pro maminku s dětmi, nekuřačku, bez zvířátek.

Nájemné za celé patro včetně poplatků za energie a spoluužívání kuchyně a zahrady činí 16.000,-Kč, případně si lze pronajmout pouze jednotlivě pokoje – velký za 10.000,-Kč/měs., nebo menší za 6.000,-Kč/měs. 

Dům je postaven z materiálů ve vysokém standartu, je situován v obci Černíky, na konci ulice, jedná se tedy o velmi klidné a kvalitní místo pro bydlení v dostupnosti Prahy (bus č. 333 na metro Kačerov, bus č. 672 do Vraného na vlak jedoucí do Prahy). Veškerá občanská vybavenost v 1 km vzdálené Zvoli (MŠ, škola, lékař, kultura, pošta, sport). Doporučuji.

Energetická náročnost - klasifikační třída G

Doprava autobus č. 333 na metro Kačerov, č. 672 na vlak do Vraného
Foto
Cena

16000,- Kč/měs. včetně poplatků. Pronajímatel žádá s 1. nájemným vratnou kauci ve výši 16000,- + provize ve výši 16000,- pro RK,

Stav NOVINKA
  Poptat