Lokalita Březová, okr. Praha - západ, 8 km jižně od Prahy, 1 km od Zvole, 3 km od Dolních Břežan
Typ samostatný RD 4 + 1, samostatná dvougaráž.
Sítě elektřina 220/380V (3x 25 A), 2 studny (1x vrtaná 30 m hluboká, 1x kopaná), jímka 4 m3, v roce 2020 bude řešena obecní kanalizace a vodovod
Výměry

Pozemek celkem 781 m2, z toho 82 m2 zastavěno domem a 45 m2 dvougaráží. Obytná plocha 125 m2.

Vytápění

Ústřední topení - elektrokotel ohřívá vodu s rozvodem do radiátorů a kotel na TP. ! Nově bude během srpna majitelem instalováno tepelné čerpadlo "Vzduch - voda" a to v ceně nemovitosti!

Popis

www.anna-reality.cz nabízí:

Stavba rodinného domu s dispozicí 4 + 1 pochází z roku 1964, cca v roce 2007 byla provedena přístavba a částečná rekonstrukce domu (zateplení vnějšího pláště, nová střecha, podlahy z masivních prken, obklady stěn v podkroví). Dům je zděný, zhotovený z Ytongových Tvárnic, stejně tak jako velmi prostorná dvougaráž, která byla zcela nově stavěna taktéž v r. 2007. V tomto roce byl také zhotoven nový krásný plot ze štípaného betonu a ozdobných kovových dílců. V roce 2017 byly udělány zcela nově elektrorozvody. Rozvody topení jsou zhotoveny z mědi, dům je izolován proti vlhkosti.
Nově bude během srpna majitelem instalováno tepelné čerpadlo "Vzduch - voda" a to v ceně nemovitosti! Toto tepelné čerpadlo má výkon 9 kW a bude možno jej ovládat i přes mobil!

Dům je možno obývat po drobných úpravách ihned, (je třeba jen zařídit kuchyň). Aktuálně jsou instalována 2 nová okna na východní straně domu a zároveň francouzské dveře, které vás dovedou na terasu. Současný majitel má od architekta vyhotovený návrh na přestavbu, která by zvětšila dům zastavěním balkonu a terasy celkem o cca 15 m2 a to dispozičně na prostorných 5+kk (tato přestavba je dle použitého materiálu odhadnuta na cca 1 mil.Kč)

Na rovinaté zahradě je vybudováno posezení se zděným krbem a udírnou. Nemovitost se nachází na okraji obce v klidné ulici s výhledem do polí a na vzdálenější centrum obce. Nyní je dům zásobován ze dvou studen s dostatkem vody a odpadní vody svedeny do septiku. V roce 2020 bude obcí zbudována kanalizace a vodovod.

Obec má zcela novou Mateřskou školku. Další vybavenost - škola, lékař, obchod, pošta, atd. v 1 km vzdálené Zvoli.

Energetická náročnost - klasifikační třída G (tuto třídu nám ukládá napsat zákon v případě, že není dosud zpracován energ. posudek, ve skutečnosti bude zcela určitě lepší třída)

Doprava   č. 333 na metro Kačerov a č. 445 na Vraného na vlakovou zastávku (směr Praha)
Foto
Cena

 4,69 mil. !!!

Stav PRODÁNO
  Poptat