Lokalita Březová, okr. Praha - západ, 8 km jižně od Prahy, 2 km od Zvole a Vraného, 3 km od Dolních Břežan
Typ samostatný RD 3 +kk
Sítě elektřina 220/380V (3x 25 A), obecní vodovod, jímka 8 m3, internet
Výměry

Pozemek celkem 1320 m2, z toho 74 m2 zastavěno domem.

Vytápění

Podlahové topení s centrálním řízením prostorovým termostatem.

Popis www.anna-reality.cz nabízí: Novostavbu přízemního rodinného domu, který byl dokončen v roce 2013 a je prověřen několika zimami jako velmi dobře zhotovená a úsporná dřevostavba - veškeré náklady na vytápění (velmi pohodlné podlahové topení s centrálním prostorovým termostatem), elektřinu, vodu, vývoz odpadních vod včetně poplatku za internet jsou max. 3 tisíce měsíčně. Okna jsou plastová 5ti komorová s trojsklem. Dům má velmi prostornou centrální chodbu, velkou koupelnu se sprchovým koutem, kam lze v případě potřeby umístit i velkou rohovou vanu. V největším obývacím pokoji o výměře cca 35 m2 je kuchyň, která je vybavena moderní kuchyňskou linkou s červeným lesklým povrchem včetně elektrospotřebičů - lednice s mrazákem, myčka, sporák se sklokeramickou deskou. Zde je i příprava na krb. Dále jsou v domě další 2 pokoje (cca 20 a 12 m2). Dům má příjezd ze severní strany a jižně orientovanou zahradu. Na jižní straně je krytá terasa, kterou by bylo možno v případě potřeby zastavět a zvětšit si tak obytný prostor i např. rozdělením 1 pokoje na dva menší. Na tomto pozemku je možno zastavět 20% domem (tj. 260 m2) a dalších 10% (132 m2) zpevněnými plochami.
Na opravdu prostorném pozemku o výměře 1320 m2 je umístěn velký zapuštěný bazén, který má veškerou technologii v samostatném domku na zahradě. Dům je napojen na obecní vodovod. Kanalizace bude v obci řešena v blízké budoucnosti, prozatím jsou odpadní vody svedeny do jímky o objemu 8 m3 (vývoz za 1,5 měsíce).
V obci je nová mateřská školka. Základní škola je ve 2 km vzdálené Zvoli, nebo ve Vraném (2 km), kde je taktéž vlakové spojení do Prahy. Jinak je možno do Prahy se dostat autobusem č. 333 na metro Kačerov.

Energetická náročnost - klasifikační třída G (tuto třídu nám ukládá napsat zákon v případě, že není dosud zpracován energ. posudek, ve skutečnosti bude zcela určitě lepší třída)

Doprava   č. 333 na metro Kačerov a č. 445 na Vraného na vlakovou zastávku (směr Praha)
Foto
Cena

5,5 mil. !!!

Stav PRODÁNO !
  Poptat